USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

День відкритих дверей для випускників Покровский центр занятости

День відкритих дверей для випускників

Пятница, 22 сентября 2017 11:08
З початком нового 2017-2018 навчального року Покровському міському центрі зайнятості Донецької області поновлено проведення заходів з професійної орієнтації для шкільної молоді. 20 вересня відбувся День відкритих дверей для 20 випускників НВК №1 м.Покровська.
DSC 0879
Під час заходу учні були ознайомлені з особливостями роботи центру зайнятості та актуальними професіями сьогодення. У відділі активної підтримки безробітних школярі мали змогу ознайомитись з різноманітними професіями, переліком навчальних закладів області.
 «До вибору професії необхідно віднестись дуже відповідально, адже саме зараз ви обираєте свій майбутній фах, за яким згодом, ви будете шукати роботу», - розпочала провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Насєкіна К.О.
DSC 0999
Фахівець центру зайнятості запропонувала пройти школярам тестові завдання для визначення мотивації до навчання, особисті якості та схильності до певних професій та сфер діяльності. Під час заходу школярі із зацікавленістю слухали надану інформацію, та  постійно проявляли активність. В кінці заходу учні ознайомились з атласом нових професій та переглянули інформаційні відеоролики та слайдові презентації, де надано рекомендації як правильно обрати майбутню професію. 
DSC 1033
Організація таких зустрічей формує у молоді позитивне ставлення до робітничих професій, розширює світогляд учнів та допомагає у виборі майбутнього професійного шляху. Фахівці центру зайнятості побажали школярам обрати правильний шлях у доросле життя. 
 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама