USD: 27.14   EUR: 32.01   RUB: 0.46
Облачно

8°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Ярмарок вакансій "Крок до роботи" у Покровську Покровский центр занятости

Ярмарок вакансій "Крок до роботи" у Покровську

Четверг, 21 сентября 2017 10:58
20 вересня 2017 року фахівці Покровського міського центру зайнятості Донецької області на чолі з директором Миколою Толмачовим провели Ярмарок вакансій  «Крок до роботи» в приміщенні позашкільного навчального закладу «Центр творчості та дозвілля» відділу освіти Покровської міської ради з метою інформування населення про напрямки роботи державної служби зайнятості, стан регіонального ринку праці, права та можливості громадян. Даний захід розрахований на незайнятих громадян міста Покровська та Покровського району, в тому числі громадян, тимчасово переселених із зони АТО, демобілізованих учасників АТО, а також молоді, яка закінчила або припинила навчання у школі, учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл.
В заході прийняли участь представники 10 підприємств - роботодавців, з них: ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», Відділ освіти Покровської міської ради, ПРАТ «КДЗ», ТОВ «ДАНКОМ», Красноармійське управління по газопостачанню та газифікації, ФОП Головко Микола Вікторович, КП «Покровськтепломережа», Красноармійська філія ПРаТ «Страхова компанія «АСКО-ДОНБАС ПІВНІЧНИЙ», КП «УМГ», ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», вчителі та шкільна молодь НВК №1 , Багато профільної гімназії та загальноосвітніх шкіл міста Покровська, громадяни, які шукають роботу або бажають її змінити. Всього близько 200 осіб. Також в заході прийняли участь представники ТОВ «Телебачення «Капрі», ТОВ «ТК «Орбіта».  
DSC 0896
«Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною  заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни» - розпочав захід  Микола Толмачов. У своєму виступі Микола Іванович  звернув увагу на можливість неформального навчання, отримання ваучерів та навчання  в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Присутні були проінформовані щодо стану ринку праці та послуг служби зайнятості, отримали інформацію стосовно законодавства, можливостей служби в питаннях працевлаштування, професійного навчання за кошти та за направленням служби зайнятості.
Увазі присутніх запропонована інформація про вільні робочі місця та вакантні посади в місті Покровськ та Покровському районі. 
DSC 0904
Представники підприємств та установ, які прийняли участь у заході, супроводжували свої виступи відео презентаціями та відповіли на численні запитання присутніх, у тому числі з приводу працевлаштування, основних вимог до претендентів, характер та умови праці, рівня заробітної плати.
Ярмарок став корисним як для роботодавців, так і для тих хто шукає роботу. Для роботодавців захід дає можливість зберегти час та кошти, презентувати своє підприємство, а також поділитися досвідом з іншими представниками. Шукачі роботи отримали нагоду дізнатись про відкриті вакансії, пройти першу співбесіду, отримати професійні поради щодо працевлаштування та особисто познайомитись з представниками підприємств. 
Служба зайнятості – це сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям та завжди відкрита для співпраці.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама