USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Співпраця Покровського ЦЗ з роботодавцями Покровский центр занятости

Співпраця Покровського ЦЗ з роботодавцями

Вторник, 19 сентября 2017 18:01
Покровським міським центром зайнятості Донецької області 19 вересня 2017 року, за ініціативи роботодавця ТОВ «ВОСТОК-СТРОЙТОРГ», було організовано та проведено аукціон претендентів на вакансії «Муляр», «Покрівельник сталевих покрівель», «Монтажник систем утеплення будівель», «Лицювальник- плиточник», «Штукатур». Таких заходів в цьому році вже проведено більше двадцяти, спрямованих на більш якісний підбір роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством. Цільовою аудиторією в цьому заході стали 17 безробітних, які відповідають вимогам роботодавця.
«Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спетр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно»- розпочала захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Покровського міського центру зайнятості Донецької області Ганна Кононенко.
 Керівник ТОВ «ВОСТОК-СТРОЙТОРГ» Олег Валієв та менеджер з персоналу Наталя Янголь ознайомили безробітних з основними вимогами до претендентів, характером та умовами праці, рівнем заробітної плати. Підприємство пропонує своїм потенційним робітникам офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом. 
            П’ять осіб з числа шукачів роботи зацікавились пропозиціями працевлаштування мали змогу пройти попередню співбесіду. 
Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та  оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.
 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама