rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Профорієнтаційний урок вибору професії у ЗОШ № 15

Вторник, 19 сентября 2017 16:02
З початком нового 2017-2018 навчального року Покровським міським центром зайнятості Донецької області поновлено проведення «Профорієнтаційних уроків вибору професії» в учбових закладах міста Покровська, а саме 19.09.2017р. проведено профорієнтаційний урок в загальноосвітній школі №15 Донецької області для випускників.
В ході профорієнтаційного заходу було проведено ознайомлення учнів з світом професій, їх особливостями; зі станом ринку праці. Провідний фахівець Покровського МЦЗ Донецької області Крістіна Насєкіна підкреслила: «При виборі професії кожен учень має враховувати тенденції розвитку та змін в суспільстві, бути зорієнтованим на отримання актуальної, цікавої, добре оплачуваної професії. Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування Магеллано Університет «Моя кар’єра», метою даного тестування є визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді». Учні із зацікавленням переглянули профорієнтаційні відеоролики та слайдову презентацію про вибір професії.
Фахівці служби зайнятості запропонували учням завітати до Покровського міського центру зайнятості Донецької області та пройти поглиблене тестування, щоб відповідально підійти до вибору майбутнього професійного спрямування та запросили на екскурсію до Покровського МЦЗ Донецької області.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама