USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

1°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Спасатели Покровска заняли второе место на областных соревнованиях ГСЧС в Донецкой области

Спасатели Покровска заняли второе место на областных соревнованиях

Пятница, 15 сентября 2017 13:53
Для більшості людей абревіатура «ГЗДС» - це просто ще одне слово, але для представників Служби порятунку – ГЗДС це не просто букви, нерідко від злагодженої роботи газодимозахисної служби залежить не тільки життя людей, які постраждали на пожежі, а й життя самих пожежних.
Основним завданням газодимозахисної служби є забезпечення безпечної роботи пожежних у загазованих та задимлених приміщеннях з метою проведення розвідки під час гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, і головне, рятування людей.
14 вересня на території 52-ї державної пожежно-рятувальної частини 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області відбулись змагання, спрямованиі на визначення кращої ланки ГЗДС області. В змаганнях взяли участь 20 команд газодимозахисників з усієї області.
 
На початку заходу, після відкриття заходу та проведення жеребкування, учасники відповіли на теоретичні завдання та пройшли інструктаж з охорони праці. Після відкриття заходу та проведення жеребкування, учасники відповіли на теоретичні завдання і пройшли інструктаж з охорони праці.
 
Першим практичним завданням було привести в бойову готовність індивідуальні засоби органів дихання і зору і правильно їх одягнути. Друга вправа передбачала підйом по висувній драбині на другий поверх будівлі з метою порятунку умовного потерпілого. Для його евакуації співробітникам ГДЗС потрібно було пов'язати його подвійний рятувальної петлею і з її допомогою спустити з другого поверху. Наступний етап змагання передбачав евакуацію потерпілого через умовні завали. Учасники конкурсу виносили його на носилках, працюючи в умовах, наближених до реальних.Для конкурсантів була також створена імітація факторів пожежі. Їм довелося вирішувати поставлені завдання в умовах підвищених температур і сильного задимлення. Із завданням впоралися відмінно, локалізувавши пожежу оперативно і показавши високий вишкіл.
 
У ході чесного суперництва визначалася індивідуальна майстерність кожного вогнеборця, що є запорукою чіткої і злагодженої дії всієї пожежно-рятувальної команди. У випадку чиєїсь помилки судді нараховували додаткові штрафні бали. Успіх команди залежав від спільної дії всіх учасників та уміння правильно й рішуче діяти в нестандартній ситуації. Усі етапи змагань дали можливість перевірити рятувальників- газодимозахисників на витривалість, спритність та швидкість.
Вболівати за своїх рятувальників прийшли діти з м. Мирноград та Покровськ Донецької області.
В кінці змагань відбулося підбиття підсумків. Перше місце посіла команда 3-го Державного пожежно-рятувального загону (м. Маріуполь), друге місце – команда 9-го Державного пожежно-рятувального загону (м. Покровськ) та третє місце – команда 8-го Державного пожежно-рятувального загону (м. Бахмут). Окрім почесних звань кращих ланок ГДЗС області рятувальникі також було заохочено матеріальною винагородою.  
 
Усі учасники отримали велику насолоду від змагань, незалежно від результату. Кожен мав змогу навчитись чомусь новому, проявити себе з найкращого боку.

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама