USD: 26.24   EUR: 31.24   RUB: 0.46
Переменная облачность

13°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Щодо легалізації заробітної плати у Покровську

Среда, 13 сентября 2017 10:48
Пенсійний фонд бере активну участь у роботі з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Запроваджено здійснення моніторингу відомостей реєстру застрахованих осіб, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушення законодавства про працю. Наказом Пенсійного фонду України від 25 січня 2017 року № 13 затверджено план організації обміну інформацією про такі відомості.
Протягом восьми місяців 2017 року спеціалістами Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області  здійснено  відпрацювання інформаційних відомостей з Реєстру застрахованих осіб:  
-по 5236 застрахованим особам 1301 страхувальника з приводу нарахування заробітної плати нижче мінімальної;
-по 6321 застрахованій особі 1264 страхувальника з приводу порушення     ЗУ “Про відпустки” – надання відпустки без збереження заробітної плати більше 15 днів;
-по 904 страхувальникам, у яких керівники працюють із заробітною платою менше мінімальної. 
В результаті було виявлено 218 порушників законодавства про оплату праці, інформацію по яким було направлено до ГУ Держпраці та ГУ ДФС у Донецькій області та до органів місцевого самоврядування. Співпраця з контролюючими органами та органами виконавчої влади з питань легалізації трудових відносин дозволила по 110 застрахованим особам  збільшити фонд оплати праці на 150,2 тис. грн. та єдиного внеску на суму 25,7 тис. грн. 
Завдяки проведенню спеціалістами управління широкої інформаційно - роз’яснювальної роботи по виведенню трудових відносин з «тіні»  легалізовано 89 робочих місць.
Пенсійний фонд в черговий раз звертається до громадян – вимагайте від своїх роботодавців виплату заробітної плати відповідно до законодавства прозоро, чесно, відповідно до кваліфікації та не погоджуйтеся на виплату заробітної плати в «конвертах» або нижче законодавством встановленого мінімального розміру, оскільки низька заробітна плата передбачає низький коефіцієнт заробітку, який враховується при обчисленні пенсії. Отримуючи заробітну плату в «конверті» - ви маєте забезпечення сьогодення, але ризикуєте своїм майбутнім!  
 
Начальник Красноармійського 
об’єднаного управління
Пенсійного фонду України
Н. В. Аржавітіна

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама