USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-3°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

Залучення неповнолітніх суб’єктів пробації до здорового способу життя

Пятница, 08 сентября 2017 10:44
07 вересня 2017 року, за ініціативи співробітників Покровського міськрайонного відділу з питань пробації Донецької області та співробітником міського Центру соціальних служб сім’ї,  дітей та молоді до Дня фізичної культури та спорту було організовано захід для неповнолітніх підоблікових на тему: «Спорт – це здоровий спосіб життя».
На спортивному майданчику в СК «Металург»  учасники мали змогу виконати різноманітні фізичні вправи на сучасних тренажерах. Інспектор   на власному прикладі показав присутнім, як вірно використовувати спортивний інвентар, та наголосив, що спорт допомагає в житті кожній людині. А наприкінці заходу фахівці прочитали лекцію про здоровий спосіб життя. Можна не стати професійним спортсменом, але якщо замінити шкідливі розваги на спорт, з цього всього вийде хороший результат у вигляді здорового організму та довголіття.
 
Олена Здебська, 
Покровський МРВ з питань пробації

Комментарии  

# Перелинковочка 08.09.2017 11:41
Здравствуйте! Извините, если не по теме, но просто самая живая ветка - поэтому и пишу сюда. Есть отличный способ заработать - без вложений, просто и стабильно. Если заинтересовались,можете почитать здесь [censored]verumoption.com/?ref=5159
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама