USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

Шлях до Перемоги - лекція в Покровському музеї Покровский исторический музей

Шлях до Перемоги - лекція в Покровському музеї

Четверг, 07 сентября 2017 18:59
Напередодні Дня визволення Донбасу від нацистських загарбників до  Покровського історичного музею завітали учні загальноосвітньої школи №15. Для дітей було підготовлено  та  проведено кінолекторій «Шлях до перемоги».  
Чимало лихоліть випало на долю нашого народу, але найбільша з них це Друга Світова війна. Нацистський окупаційний режим з жорстокістю впроваджувався на територіях нашої держави та міста. Окупанти вбивали та мордували народ, знищували в концтаборах, вивозили молодь на роботи до Германії, прагнули колонізувати всю Європу. Проте наш народ не скорився, відстоявши свою свободу та мирне небо над головою.
DSCN4499
Після переможних боїв під Сталінградом та Курськом Ставка Верховного Головнокомандуючого розробила план проведення Донбаської наступальної операції. В ході умілого керування та стрімкого наступу війська Південно-Західного та Південного фронтів зломили ворога та повністю звільнили від нацистських окупантів Донецький басейн. 
Учні з захопленням слухали розповідь про бойові дії, які охопили їх рідний край в часи Другої Світової війни. Дізналися про жорстокість нацистів та політику окупаційного режиму. Переглянули фільм про одного з наших визволителів, земляка, генерал-майора Михайла Андрійовича Глобенка. 
DSCN4501
Потім школярі мали змогу ознайомитися з новою експозицією музею «Антитерористична операція на Сході України». Де побачили, як сьогодні розвиваються події на Сході України, як наші сучасники відстоюють незалежність нескореного Донбасу.

Комментарии  

# Перелинковочка 08.09.2017 11:36
Всем привет! Кого-то интересует стабильный заработок без вложений? Есть отличный и проверенный вариант, подробнее по ссылке [censored]verumoption.com/?ref=5159
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама