USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Свежо

0°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Прокуратура оскаржить рішення суду щодо дитсадка у Покровську

Среда, 06 сентября 2017 09:14
Прокуратура оскаржуватиме  рішення суду, яким відмовлено у задоволенні позову прокурора щодо використання приміщення дошкільного навчального закладу за цільовим призначенням
 
Красноармійська місцева прокуратура не погоджується з рішенням суду першої інстанції, яким відмовлено у задоволенні позову щодо визнання незаконним та скасування рішення сесії Покровської міської ради та повернення приміщення дитячого садочку.
 
Прокуратура наполягає на тому, що відповідно до Закону України «Про освіту», майно, яке є державною або комунальною власністю та призначене для здобуття дітьми освіти, використовується виключно із зазначеною метою.
 
Однак, попри вказану заборону законодавства, рішенням сесії Покровської міської ради частину будівлі одного з комунальних дошкільних навчальних закладів міста передали на баланс комунальної медичної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Покровськ для розміщення амбулаторії. 
 
Передача частини майна на баланс комунальної медичної установи призведе до скорочення мережі навчальних закладів Покровська. 
 
Відтак, реагуючи на це порушення, Красноармійська місцева прокуратура звернулась до Красноармійського міськрайонного суду із відповідним позовом. Однак суд відмовив у задоволенні вказаного позову. Прокуратура категорично не погоджується з цим рішенням, тому звернулась до Апеляційного суду Донецької області. Наразі судовий розгляд триває.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама