USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-2°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Відкриття мультифункціонального простору у Соборному сквері Покровську

Воскресенье, 27 августа 2017 17:06
Команда проекту “Метамісто: Схід” з 30 серпня по 10 вересня буде працювати в Покровську над створенням публічного вуличного простору та фотовиставкою Марка Желізняка.
 
“Ми плануємо це як багатофункціональний простір в місці локалізації студентів ДонНТУ, які після створення проекту будуть опікуватись простором та наповнювати його активностями. Форма самої конструкції буде універсальною і забезпечить можливість різних подій. Це будуть кінопокази, концерти, лекції, танці, виставки та багато інших форматів. Простір має спонукати шукати нові сценарії його використання. Сподіваємось, що нам це вдасться”, — команда проекту “Метамісто: Схід”.
Виставка фотографій Марка Микитовича Желізняка (1893–1982) у публічному просторі Покровська стане важливим ключем для розуміння історії міста ХХ століття, а також самої постаті фотографа-аматора, котрий став літописцем буремного віку рідного краю. Виставка супроводжуватиметься цитатами з книги спогадів Марка Желізняка, створюючи контекст для фотографій. Дух часу, міфологема міста, віддзеркалені у роботах фотографа, який сам цілком заслуговує на те, щоби стати міфом Покровська.
 
З 30 серпня по 10 вересня ми разом з місцевими активістами:
Створимо новий публічний простір з елементами дігітальної архітектури на основі металевих арок, які використовують в шахтах, за концептом Formografia design studio.
Під кураторством Oleksandr Mykhed влаштуємо фотовиставку робіт Марка Желізняка, відомого фотохудожника та краєзнавеця, що сам родом з Покровського району.
Проведемо відкриту зустріч для всіх учасників культурного поля Покровська разом із Оленою Правило із Конгресу Активістів Культури.
Довідка:
Код Міста —  це довгострокова програма громадської організації “Гараж Генг” (м. Київ), що відбувається на перетині інтересів людей культури, аналітиків, бізнесів, а також державних діячів, які займаються розвитком міст.
"Метамісто: Схід" — проект для невеликих міст, який допомагає містам та їх мешканцям виявити вектори культурного, урбаністичного, економічного, особистісного розвитку. 
Проект здійснюється у партнерстві з ГО «Урбан куратори», ГО «Конгрес Активістів Культури», архітектурним бюро Formografia, Донецьким національним технічним університетом, міською радою Покровська, за фінансової підтримки  проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», яка здійснюється Pact в Україні, та проекту  «Українська ініціатива зміцнення громад (UCBI)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
 
Для листування:
Анастасія Парафенюк та Віта Базан, 
Інга Заславська, 0504401905, комунікаторка 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама