USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Взаємодія Покровського центру зайнятості з місцевими радами

Пятница, 18 августа 2017 09:39
17 серпня  2017 року фахівці Покровського центру зайнятості на чолі з директором Миколою Толмачовим, з метою виконання Плану перевірок за здійсненням виконавчими органами сільських і селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2017 рік Красноармійської райдержадміністрації щодо забезпечення зайнятості населення, відвідали Новоолекесандрівську сільську  раду. 
У заході прийняли участь органи місцевого самоврядування: голова Новоолексанрівської сільської ради Омельницький В.В., представник місцевого НВК, ТОВ "АФ "НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА", ТОВ «Бета-Агро-Інвест».
«Служба зайнятості зацікавлена у співпраці з сільськими і селищними радами», - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.
Під час заходу Покровським міським центром зайнятості Донецької області разом з Новоолександрівською сільською радою обговорювались питання організації громадських робіт на друге півріччя 2017 року, працевлаштування безробітних. 
За результатами зустрічі учасники діалогу мали змогу внести пропозиції щодо подальшої співпраці на 2017-2018 рік, та обговорені плани співпраці Покровського Центру зайнятості та сільського НВК щодо проведення профінформаційних та профорієнтаційних заходів для школярів.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама