USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

2°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Майбутні поліцейські Покровська закликали продавців не продавати алкоголь неповнолітнім Покровский отдел полиции

Майбутні поліцейські Покровська закликали продавців не продавати алкоголь неповнолітнім

Четверг, 17 августа 2017 09:30
Майбутні поліцейські разом з правоохоронцями провели рейд по торгових точках Покровська з попередженням реалізації неповнолітнім алкогольної та тютюнової продукції. Поспілкувавшись з продавцями, лігівці на пам'ять залишали плакати з інформацією про заборону продажу алкоголю і тютюну особам до 18 років.
Алкоголізм серед неповнолітніх набагато небезпечнішbq, ніж алкоголізм у дорослих. Головна небезпека алкоголізму неповнолітніх - це вчинення протиправних діянь, у стані сп'яніння. Життя неповнолітнього вже з раннього віку, може піти по «злочинній колії». Це всі розуміють, але, нажаль, є такі особи, яким все одно, які наслідки можуть настати не тільки для дітей, а і для них особисто. Адже, як не прикро визнавати, але деякі продавці магазинів, не  запитуючи  документів, з легкістю  продають цигарки, вино та пиво  дітям.
Саме тому співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції разом з «майбутніми поліцейськими» відправились по торгових точках м. Покровська, аби провести профілактичні бесіди із працівниками торговельних закладів, щодо заборони продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім, а також вкотре нагадали про відповідальність за такі дії.
Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» з радістю  роздавали продавцям у магазинах та торгових об’єктах тематичні листівки та роз’яснювали суть діючого законодавства щодо цієї теми.
Реакція продавців була позитивна, працівники торгівлі пояснили, що знають про сувору норму Закону України щодо заборони реалізації неповнолітнім забороненої продукції і обов’язково будуть її і надалі дотримуватись.
Працівники торгівельних закладів залюбки погодились розмістити на видимих місцях магазинів листівки про недопущення реалізації алкоголю та тютюну дітям.
Шановні громадяни! Не будьте байдужими. Якщо Ви помітили, що дітям продають спиртне, тютюн, або ж якісь інші негативні факти, пов’язані з поведінкою молодих людей чи ставленням до них, обов’язково повідомляйте в поліцію за телефоном 050-01-70-862.
 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама