USD: 27.11   EUR: 31.84   RUB: 0.46
Свежо

1°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Неформальне професійне навчання працівників за робітничими професіями

Вторник, 15 августа 2017 07:31
Протягом професійного життя багато громадян працюють на підприємствах, набуваючи  при цьому професійних  знань та  оволодівають певними  навичками. При створенні нових робочих місць роботодавці мають можливість працевлаштовувати на них як прийнятих працівників, так і переводити на такі робочі місця вже працюючих осіб. У разі коли претендент на працевлаштування або на переведення не має документу про відповідну освіту, але має професійні навички, і існує потреба у підтвердженні особою своїх професійних знань. Вирішити таке питання дозволяє процедура підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб.
Неформальне професійне навчання – набуття особою професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком і формою навчання.
За допомогою  неформального працівники мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання.
Відповідно до Закону України «Про професійний розвиток працівників» роботодавці можуть здійснювати і неформальне навчання працівників. 
Неформальне професійне навчання працівників здійснюється за їх згодою безпосередньо у роботодавця згідно з рішенням роботодавця за рахунок його коштів з урахуванням потреб власної господарської чи іншої діяльності, та здійснюється за шістьма робітничими професіями: кухар (діапазон розрядів 3-6), зварник (розряди 6-8, І-ІІІ рівні кваліфікації), охоронник (1-2 розряди), електрозварювальник ручного зварювання (2-6 розряд), продавець непродовольчих товарів (3-5 розряд), слюсар-ремонтник (2-6 розряд).
Особі, яка підтвердила кваліфікацію, видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання, форма та порядок видачі якого встановлюються Мінсоцполітики за погодженням з Міністерством освіти і науки та спільними представницькими органами. Якщо кваліфікація не підтверджена, надаються рекомендації щодо продовження навчання.
Фінансування підтвердження кваліфікації здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).
 Якщо Ви бажаєте підтвердити свою кваліфікацію, радимо звернутись до Покровського міського центру зайнятості за адресою: м.Покровськ, вул.Поштова 3.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама