USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-5°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

Колишнього керівника освіти Покровську судитимуть за розстрату

Вторник, 25 июля 2017 11:56
Колишнього керівника відділу освіти Покровської міської ради судитимуть за розтрату понад 400 тис грн бюджетних коштів
Красноармійською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника відділу освіти Покровської міської ради, яка обґрунтовано обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366(службове підроблення) та ч. 5 ст. 191(привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.
Досудовим розслідуванням установлено, що у липні 2016 року між відділом освіти Покровської міської ради та підприємцем укладено договір підряду, предметом якого є капітальний ремонт одного з комунальних дошкільних навчальних закладів м. Покровська на загальну суму майже 1,5 млн грн.
Колишній начальник відділу освіти Покровської міської ради підписала акти виконаних робіт з капітального ремонту дитячого садка, достовірно знаючи, що деякі, зокрема: з утеплення фасадів мінеральними плитами з оздобленням декоративним розчином, оздоблення вікон, монтаж світильників та інші - не виконано в повному обсязі.
Таким чином, своїми умисними діями, посадовець здійснила службове підроблення, а також, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснила розтрату коштів державного бюджету, спрямованих на відновлення і розвиток інфраструктури Донецької області в сумі понад 400 тис грн.
 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама