USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-2°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Пропавшего в Селидово мальчика нашли

Понедельник, 24 июля 2017 11:08
На пошуки юного втікача був задіяний весь особовий склад Селидівського відділення поліції. На теперішній час дитина знайдена та повернута до родини, а батьки хлопчика будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за невиконання ними обов'язків щодо виховання дитини.
Мати повідомила правоохоронцям про зникнення сина майже через добу після його зникнення. На пошуки хлопчика задіяли весь особовий склад Селидівського відділення поліції. Правоохоронці опитували місцевих мешканців, встановлювали можливих свідків, прочісували вулиці, орієнтування з прикметами зниклого хлопчика були надані на блок-пости, авто та залізничні вокзали та у місця масового скупчення людей.
акі заходи дали свої результати. Вже через дві години хлопчик був знайдений на одній з вулиць міста. З його слів, він просто гуляв вулицями міста, а пішов з дому через те, що його полаяла мати. З юним втікачем правоохоронці провели профілактичну бесіду з метою недопущення вчинення подібних випадків в майбутньому.
Працівники поліції притягнули батьків до адміністративної відповідальності за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також провели профілактично-роз’яснювальну роботу та попередили про недопущення в подальшому подібних випадків.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама