USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-2°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

В Покровской ОГНИ провели встречу с бизнес-сообществом

Четверг, 20 июля 2017 15:07
Традиційним для керівництва Покровської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області є спілкування з платниками податків в рамках семінарів, брифінгів, «круглих столів» з найбільш актуальних питань. 20 липня 2017 відбулась чергова особиста зустріч заступника начальника - начальника Ясинуватсько-Авдіївського відділення Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Кононіхіної Н.М. з  представниками  бізнес-спільноти.  
На зустрічі розглядались наступні актуальні теми: розгляд звернень громадян, надання адміністративних послуг, забезпечення доступу до публічної інформації, впровадження та функціонування системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - СМ КОР).
            Кононіхіна Н.М. розповіла присутнім про порядок розгляду фіскальними органами звернень громадян відповідно до Закону України від 02.10.1996 №393/96-ВР «Про звернення громадян», окреслила ключові засади забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Покровська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області, довела до учасників зустрічі переліки адміністративних послуг, які на сьогоднішній день можна отримати у Центрах обслуговування платників Покровської ОДПІ  Головного управління ДФС у Донецькій області та її відділень у м. Селидове та               м.Мирноград, з урахуванням останніх змін у податковому законодавстві та  функціональних повноваженнях територіальних органів державної фіскальної служби.
 Найбільш хвилюючим питанням для присутніх платників податків стало введення в дію СМ КОР та зупинення реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН). Заступник начальника - начальник Ясинуватсько-Авдіївського відділення Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області  Кононіхіна Н.М. окремо зупинилась на механізмі функціонування СМ КОР, розповіла про критерії, яким мають відповідати податкові накладні для здійснення їх реєстрації у ЄРПН, повідомила, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної, платником податків на розгляд спеціально створеної комісії ДФС України може бути надано пакет документів з доказами реальності здійснення господарської операції, для прийняття остаточного рішення щодо реєстрації такої накладної або доведення до суб’єкта господарювання причин відмови. 
На завершення зустрічі, Кононіхіна Н.М. закликала платників податків, у разі виникнення проблемних питань, звертатися для їх вирішення у межах компетенції до Центрів обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області та її відділень і подякувала присутнім за увагу.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама