USD: 26.48   EUR: 31.17   RUB: 0.45
Облачно

5°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Покровською ОДПІ проведено навчання для платників щодо користування електронними сервісами ДФС

Среда, 19 июля 2017 15:15
Покровською ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області на базі                    ДП «Димитрівський учбово-курсовий комбінат» 12.07.2017 було проведено навчання профспілкового активу Красноармійської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України з питання користування електронними сервісами ДФС.
087951324353 1
Доповідач - головний державний інспектор Мирноградського відділення Покровської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області Конопльова І.І.- ознайомила присутніх з основними принципами роботи та сервісами, які доступні платникам у електронному кабінеті платника податків. Вона повідомила про те, що електронний кабінет - це персональне автоматизоване робоче місце платника, працювати в якому він може без використання спеціально встановленого програмного забезпечення. Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків та органів Державної фіскальної служби з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. За допомогою даного сервісу платник податків має змогу готувати та надсилати податкову звітність в електронному вигляді, переглядати дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків). Для отримання доступу до електронного кабінету необхідно у  акредитованих Центрах сертифікації ключів отримати електронні цифрові підписи, які видаються персонально директору і бухгалтеру підприємства. Також можливим є отримання електронного цифрового підпису громадянином особисто, що дасть змогу переглядати у електронному кабінеті відомості про суми отриманих доходів та утриманих податків, які містяться у інформаційному фонді Державного реєстру фізичних осіб ДФС України, та отримувати відповідні довідки. Даний сервіс є дуже зручним для платників, яким необхідно отримати відомості про доходи для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи та декларації про доходи осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій. Користування електронним кабінетом дозволяє платникам швидко і зручно отримати інформацію щодо сплачених та нарахованим сум грошових зобов’язань, направити звітність, уникаючи при цьому черг, витрат часу на візит  до органів фіскальної служби. Окремо доповідач зупинилась на питанні, яке найбільш цікавило присутніх, а саме: надання звітності з єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за допомогою електронного кабінету.  
9766575474
На завершення зустрічі, Конопльова І.І. ще раз наголосила на необхідності отримання електронних цифрових підписів головами професійних спілок для подання ними звітності саме у електронному вигляді, з метою економії витрат часу і фінансових ресурсів, подякувала присутнім за увагу та запропонувала, у разі виникнення питань щодо користування електронними сервісами ДФС, звертатися за консультаціями до працівників Центрів обслуговування платників податків Покровської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області. 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама