USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Красноармійська прокуратура домоглася повернення приміщень у власність школи

Четверг, 13 июля 2017 14:03
Органами прокуратури області приділяється постійна увага захисту інтересів держави, порушених нецільовим використанням майна загальноосвітніх навчальних закладів.
 
За результатами вивчення керівником Красноармійської місцевої прокуратури питання щодо правомірності використання приміщень навчальних закладів району встановлено факт використання зазначених приміщень не для здійснення освітянських послуг. 
 
Так, на підставі договору оренди, укладеного між Сергіївською ЗОШ Красноармійського району та Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта», останньому передано в оренду нежитлове приміщення площею 45 кв. м першого поверху школи для  розміщення відділення поштового зв’язку. Проте, діяльність поштового відділення жодним чином не пов'язана з навчально-виховними функціями освітнього закладу, що перешкоджає реалізації прав громадян на доступну освіту, повну реалізацію здібностей, всебічного розвитку та суперечить інтересам держави у сфері освіти. 
 
З вказаних підстав у березні поточного року керівник Красноармійської  місцевої прокуратури звернувся до Господарського суду Донецької області з позовною заявою про визнання недійсним вказаного договору та зобов’язання орендаря повернути приміщення.
 
Рішенням суду позовні вимоги прокурора задоволено, договір розірвано, а підприємство поштового зв’язку зобов’язано повернути приміщення навчальному закладу.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама