USD: 28.78   EUR: 35.21   RUB: 0.51
Rain And Snow

0°C

Покровск

Rain And Snow

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У Покровському міському центрі зайнятості пройшла чергова зустріч учасників Консалтингового центру

Четверг, 13 июля 2017 09:16
12 червня 2017 року у Покровському міському центрі зайнятості пройшла чергова зустріч учасників Консалтингового центру, участь в якому прийняли представники державних установ, а саме: Покровського міського центру зайнятості Донецької області на чолі з заступником директора Наталією Воробйовою, представники Донецького міського центру зайнятості, Центру надання адміністративних послуг м.Покровськ, Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Донецькій області, Красноармійського об’єднаного управління пенсійного фонду України Донецької області. Серед запрошених також були як діючі підприємці ТОВ «Виборбуд» та ФОП Мішина К.Б., так і громадяни та безробітні, які мають бізнес-ідеї для створення власної справи.
«Служба зайнятості – сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям.», - розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова. 
Темою сьогоднішньої зустрічі стало ознайомлення присутніх з Програмою розвитку ООН, а саме - конкурс грантів на розвиток бізнесу для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей. 
Мета конкурсу - поліпшити життя внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу.
Грантова підтримка надається на започаткування обо відновлення, розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу. Подані на конкурс бізнес-плани мають демонструвати високий потенціал та довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники, передбачати створення умов для самозайнятості, створення додаткових робочих місць, включаючи й для членів сімей.
Під час заходу, учасники жваво обговорювали умови надання грантів, та потенційні можливості майбутніх підприємців. Представниками присутніх організацій були надані професійні консультації, а вже діючі та майбутні підприємці отримали вичерпні відповіді на питання. 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама