rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Підсумки роботи Покровського МЦЗ Донецької області за перше півріччя

Суббота, 08 июля 2017 08:41
5 липня 2017 директор Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Микола Толмачов  провів для представників засобів масової інформації брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-червня 2017 року». В ході брифінгу Микола Іванович розповів журналістам про стан ринку праці на теперішній час, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації, підвів підсумки роботи за півріччя поточного року. 
На початку заходу Микола Іванович ознайомив присутніх зі станом ринку праці та професійно-кваліфікованим складом зареєстрованих безробітних: «Протягом шести місяців поточного року на обліку перебувало 1059 безробітних, з яких 538 осіб працевлаштовано. Станом на 1.07.2017  в Покровському міському центрі зайнятості на обліку перебуває  417 безробітних».
Центр зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо відбору персоналу абсолютно безкоштовно. Микола Толмачов наголосив на організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, на яких безробітні особи мають можливість ознайомитись з умовами роботи на місцях підприємства та отримати додатковий дохід. Так протягом 2017 року участь в громадьських та інших роботах тимчасового характеру прийняли 462 безробітних особи.
Всього з початку року за направленням центру зайнятості навчалося  168 безробітних, з них  9 безробітних належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і 4 безробітних належать до категорії «учасник АТО». Усі безробітні навчалися  під заявку роботодавців та були працевлаштовані.         
Одним з напрямів в роботі Покровського МЦЗ Донецької області є сприяння безробітному в організації власного бізнесу. В поточному році один безробітний, учасник АТО, став підприємцем. 
«Ми покращуємо свої сервіси і переходимо на абсолютно нові принципи роботи. Це стосується як обслуговування клієнтів, так і внутрішньої організації праці. Зокрема, всі закупівлі в центрах зайнятості (як товарів, так і послуг) відбуваються відкрито – через систему «Прозоро». – зауважив Микола Толмачов. 
Служба зайнятості освоює нові сучасні технології – відео резюме, відео презентація вакансії, он-лайн співбесіда, комунікація із безробітними через соціальні мережі тощо. Для організації попереднього запису на консультації з вибору професії та з питань професійної орієнтації необхідно скористатись сервісом «Електронна черга» на веб-порталі державного центру зайнятості, де забезпечено резервування часу для таких послуг в графіку прийому Покровського Центру зайнятості Донецької області.
Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи  Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже  широка поінформованість населення  про  діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та допомагає  вирішувати питання зайнятості населення.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама