USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

-2°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

На позачерговому засіданні виконкому у Покровську прийняті важливі рішення

Четверг, 29 июня 2017 16:03
Сьогодні, 29 червня 2017 року у Покровській міськраді відбулося позачергове засідання виконкому. Відповідно до порядку денного було розглянуто два питання:
1.Про затвердження Порядку компенсації витрат суб’єктам підприємництва за зміну вивісок або зовнішньої реклами.
Як зазначила доповідач по цьому питанню завідувач сектору торгівлі та побутового обслуговування населення Альона Вілянська, задля виконання законодавства України щодо підвищення значущості державної мови, відповідно до Закону України «Про засади державної мовної політики», статей 40, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у Покровську переважна більшість приватних підприємств міста вже встановили вивіски та рекламу на українській мові, що передбачає виплату компенсації тим підприємствам, які вже здійснили заміну вивісок та рекламних проспектів.
З приводу цього питання, на виконкому одноголосно було прийнято наступні рішення: 
-Затвердити Порядок компенсації витрат суб’єктам підприємництва за заміну вивісок або зовнішньої реклами (додаток 1).
-Затвердити склад робочої групи з питання компенсації витрат суб’єктам підприємництва за заміну вивісок або зовнішньої реклами (додаток 2).
-Координацію по виконанню даного рішення покласти на житлово-комунальний відділ (Юзипович), контроль - на секретаря міської ради Сущенко І.В.
2.Про організацію громадських оплачувальних робіт для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час у м. Покровськ.
Як зазначив доповідач по цьому питанню голова комітету з фізичній культурі та спорту міської ради Віктор Поліщук, у місті Покровськ на спортивній інфраструктурі створено бази для оплачувальних робіт для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час (13 претендентів на 1 місце). Члени виконкому підтримали цю пропозицію.
2 001
3 001

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама