USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-3°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

В Консалтинговом центре в Покровске прошла очередная встреча

Четверг, 22 июня 2017 11:24
21 червня 20017 року у приміщенні Покровського міського центру зайнятості пройшла чергова зустріч учасників Консалтингового центру. У заході прийняли участь представники державних структур міста, банківських установ та підприємці міста, а саме: спеціалісти Покровського міського центру зайнятості Донецької області на чолі з директором Миколою Толмачовим, представники Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Донецькій області, Сектору торгівлі та побутового обслуговування населення виконкому Покровської міської ради, ПАТ КБ «Приватбанку», Філії Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк», ФОП Головко В.М.,     ФОП Онипко В.М.
Родзинкою сьогоднішнього засідання стала участь підприємців та бізнесменів міста Покровська у проекті «Український Донецький Куркуль» в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки.
«Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Підтримка малого підприємництва та створення нових робочих місць є одним із пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості», - розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов. 
Микола Головко поділився враженнями про захист свого бізнес плану у проекті «Український Донецький Куркуль», та планує вдруге випробувати свої сили.
Під час заходу представник Приватбанку презентував  розроблені та реалізовані програми підтримки малого та середнього бізнесу, а саме: «Куб», Поновлювана кредитна лінія та  лізинг сільськогосподарської техніки, техтранспорту, обладнання. Також, присутні були ознайомлені  з програмами кредитування суб’єктів малого та середнього підприємництва від «Ощадбанку», а  представник виконкому проінформувала про міські програми підтримки підприємництва, за якими компенсується відсоткова ставка по кредиту.
В результаті зустрічі були узгоджені шляхи взаємодії з соціальними партнерами, а підприємці отримали інформацію щодо підтримки фінансування малого та середнього бізнесу.  

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама