USD: 25.51   EUR: 29.84   RUB: 0.44
Переменная облачность

35°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

В Сергеевке произошел теракт – полиция

Понедельник, 19 июня 2017 16:53
19 червня  2017 року фахівці Покровського центру зайнятості на чолі з директором Миколою Толмачовим спільно з місцевою владою провели виїзну акцію у с. Шевченко з використанням Мобільного центру професійної орієнтації(модернізованого). У заході прийняли участь заступник міського голови Валерій Аржавітін, голова селищної ради Шевченко Надія Мерулова, безробітні, які перебувають на обліку у центрі зайнятості та проживають у с. Шевченко, безробітні жителі селища, які бажають отримати роботу або змінити її, представники ЗМІ, а саме ТБ «Капрі».
Метою даного заходу є інформування місцевого населення про послуги, які надає служба зайнятості, ознайомити з актуальними вакансіями, які планує створити Управління місцевого господарства задля благоустрою місцевості, які будуть працювати у с.Шевченко.  
 «Служба зайнятості зацікавлена у співпраці з сільськими і селищними радами, та готова надати всебічну допомогу у забезпеченні трудовими ресурсами новостворені робочі місця», - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.
Під час заходу представники центру зайнятості ознайомили присутніх з актуальними професіями сьогодення,  можливостями проходження професійного навчання за сприяння служби зайнятості та здобуття професійної освіти в навчальних закладах області, у тому числі на базі ЦПТО ДСЗУ. Валерій Аржавітін, заступник міського голови, ознайомив безробітних з основними вимогами до претендентів, характером та умовами праці, рівнем заробітної плати. 
Для місцевих жителів створення робочих місць у селищі є вкрай важливим, адже вирішується питання транспортної доступності до місця роботи, а також питання благоустрою та озеленення території рідного селища. 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh