USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

4°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Спільна робота Покровського центру зайнятості із соціальними партнерами

Понедельник, 19 июня 2017 13:45
16 червня2017 року у Покровському центрі зайнятості відбувся черговий семінар за участю Центру підтримки сім’ї м.Покровська, на тему «Молодь на ринку праці», основною метою якого є зміна уявлення молодих людей про підходящу роботу, розширення спектру пошуку роботи, формування адекватної поведінки молодих людей на ринку праці та під час співбесіди з роботодавцем.
«В наш час є велика кількість безкоштовних навчальних он-лайн курсів підвищення кваліфікації, на яких можна отримати нові навички та знання під час пошуку роботи», - розпочала заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова.
Психолог Центру підтримки сім’ї  м.Покровська Євгенія Дмитрова розповіла присутнім про види  співбесід з роботодавцем, скільки часу витрачати на пошук «роботи вашої мрії» та методи підтримки конкурентоспроможності на ринку праці при тривалій перерві у роботі. 
Під час заходу слухачі  отримали практичні поради щодо пошуку роботи та поради, які можна застосовувати під час співбесіди.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама