rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Спільна робота Покровського МЦЗ із соціальними партнерами

Среда, 14 июня 2017 07:53
13 червня2017 року у Покровському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Жінка на ринку праці» за участю одного із соціальних партнерів - Центру підтримки сім’ї м.Покровська». 
Основною метою даного заходу є допомога жінкам у розв'язанні питання зайнятості та сприяння профілактиці депресії, формування активної життєвої позиції жінок, підвищення самооцінки та  формування навичок ділової поведінки. 
«Визначення факторів, які обумовлюють успіх у професійній діяльності та усвідомлення власних професійних переваг, стане основою успішного працевлаштування!», - розпочала заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова.
Психолог Центру підтримки сім’ї  м.Покровська Євгенія Дмитрова давала практичні поради щодо підвищення рівня обізнаності жінок у розв’язанні питань зайнятості,  підвищення внутрішньої мотивації та досягнення власних життєвих цілей, позитивного та свідомого ставлення до свого професійного майбутнього, а також стимулювання до активного процесу працевлаштування.
Під час заходу присутні навчились вірити у свої сили та бути впевненими у собі, щоб обов’язково досягти успіху та стати щасливою жінкою.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама