USD: 27.11   EUR: 31.84   RUB: 0.46
Свежо

1°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Отримання грошей за пенсійним посвідченням – новація пенсійного електронного сервісу

Среда, 24 мая 2017 12:15
Електронне пенсійне посвідчення важлива новація сучасного пенсійного сервісу. Внутрішньо перемішені особи - перша категорія пенсіонерів, яким видаються електронні пенсійні посвідчення (ЕПП). За   2016-2017 рік до Красноармійського об’єднаного управління подано понад 4120 заяв на виготовлення ЕПП.
Власники електронного пенсійного документу вже переконались, наскільки це зручно. З одного боку це документ, який надає право одержувати пенсію, з другого – платіжна банківська картка. На чипі ЕПП містяться персональні дані пенсіонера, а також його електронний цифровий підпис. Під час користуванням посвідченням всі відомості звіряються із централізованими базами даних Пенсійного фонду, що унеможливлює будь-яку фальсифікацію        
Виготовлення електронних пенсійних посвідчень здійснюється згідно із заявами пенсіонерів, які подаються до органу Пенсійного фонду України, протягом 30 робочих днів зі дня прийняття такої заяви. Разом з електронним посвідченням  надається інструкція по його використанню.
Для подання заяви на виготовлення електронного пенсійного посвідчення пенсіонерам з числа внутрішньо перемішених осіб  терміново необхідно звернутись до Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України       (м. Покровськ, вул. Центральна, 154, кабінет №2) та надати документи, а саме: оригінали паспорта, довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи, довідки тимчасово переміщеної особи та фотокартку розміром 30х25 мм.
В.о. начальника    Красноармійського об’єднаного управління ПФУ в Донецькій області Лопушанська О. І.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама