rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Співробітники Покровського відділу пробації вчилися знімати соціальне напруження

Понедельник, 22 мая 2017 16:57
18 травня 2017 року на базі Покровського міського центру зайнятості населення, співробітники  Покровського міськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації прийняли участь в тренінгу на тему «Зняття соціального напруження».
     Керівник громадської організації  Покровської ліги ділових та професійних жінок - Тихонова Наталія Василівна, з бізнес тренером, кандидатом педагогічних наук - Писаревою Наталією Андріївною, перш за все розповіли про мету даної зустрічі, ознайомили присутніх з поняттям «соціальне напруження» та «професійне вигорання», способи боротьби з ними. Після цього була проведена бесіда про необхідність психологічного розвантаження в період професійного становлення в будь-якій сфері діяльності, проведено тест, який зміг допомогти присутнім підібрати види та способи подолання стресу, які найбільш підходять особисто кожному. Наприкінці заходу була проведена «хвилинка-релаксації».
     Співробітники Покровського МРВ уповноваженого органу з питань пробації намагаються якомога частіше та ретельніше приділяти увагу своєму психічному стану та здоров’ю, що допомагає персоналу бути завжди в тонусі та виконувати свої професійні обов’язки на вищому рівні.
 
 
Олена Здебська,
фахівець Покровського міськрайонного відділу
уповноваженого органу з питань пробації
Південно-Східного міжрегіонального управління
з питань виконання кримінальних покарань
та пробації Міністерства юстиції

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама