USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Rain And Snow

2°C

Покровск

Rain And Snow

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Незабываемый "Funboree-2017"

Пятница, 12 мая 2017 17:33
Напередодні травневих свят делегація Національної організації скаутів України в складі 9 осіб (Миколаївський обласний осередок, Дніпропетровський обласний осередок, Донецький обласний осередок та Київський обласний осередок) взяли участь у щорічному заході для Скаут-лідерів та Гайд-лідерів усієї Європи "Funboree-2017".
Цього року захід проходив у Голландії на березі Північного моря в маленькому містечку Мауден на території Скаутського центру "Pampus Gr oep Muiden» (Westbatt erij, Vesting Muiden, Zuiderzeedijk), з 28.04.2017 по 02.05.2017року. 
Тема заходу - "Message in a bottle" (Послання у пляшці). В рамках заходу скаут-лідери брали участь у різних активітетах, пов'язаних з міжкультурної комунікацією та водними розвагами.
Вже в перший день ми познайомилися зі скаут-лідерами та гайд-лідерами з різних країн: Білорусь, Іспанія, Румунія, Австрія, Німеччина, Росія, Туреччина.
В рамках заходу скаут-лідери НОСУ відвідали місто Амстердам, столицю Нідерландів. На перший погляд Амстердам - це дуже людне та імпульсивне місто, в якому кожен почуває себе вільно та життєрадісно. Амстердам - це найволелюбніше місто, в якому лібералізм відчувається всюди. Це місто тюльпанів та веселощів. З іншого боку - це місто тиші та затишку, відкритих та щирих людей, які піклуються про екологічне становище у світі. Люди в Амстердамі не бояться бути самими собою, вони піклуються про добробут свого міста, водночас вони гостинні та мають повагу до чужої думки.
Другий день заходу пройшов під егідою інтернаціонального обміну досвідом. Скаут-лідери та гайд-лідери з різних країн підготували презентації своєї скаутської діяльності в своїх осередках. Ми дізналися про різні заходи та методи роботи скаут-лідерів, про структуру їх організацій, а також показали власну презентацію, в якій розповіли про найближчі заходи нашої організації та запросили скаут-лідерів на гостини.
Цікавою частиною програми став інтернаціональний вечір, де скаут-лідери різних країн представили свої традиції та культурні особливості. Ми скуштували різні національні страви, співали національні пісні та грали в ігри. Українська делегація представила свої традиції та страви. Іноземцям особливо був до вподоби наш справжній український борщ із салом та часником!
 В передостанній день "Funboree-2017" організатори підготували для учасників квест-гру та воркшопи у командах. Ми дізналися як передавати один одному секретні повідомлення азбукою Морзе, навчилися користуватися інтернаціональним алфавітом прапорів, дізналися про словник Євротранзиту та спробували доповнити його новими словами. Квест-гра передбачала практичне використання набутих знань і навичок, об'єднання та інтеграцію скаутів-лідерів з різних країн. В ході квесту ми відвідали містечко Мауден, виконували різні завдання та, врешті-решт, об'єднавши свої зусилля, ми досягли фінішу та виграли квест.
Румунські скаут-лідери провели свій воркшоп, у якому навчили нас виготовляти паперові ліхтарики. Завдяки їм прощальний вечір був надзвичайний та чарівний. Спів під гітару остаточно об’єднав  скаут-лідерівв одну сім'ю, кожен із них залишив свій слід в наших серцях.
В останній день відбулося закриття заходу та від'їзд учасників "Funboree-2017". Ми обмінялися подарунками та контактами. Після цього скаут-лідери покинули місто проведення заходу і відправилися в місто Дортмунд.
 Скаут-лідери Донецького обласного осередку дуже вдячні за надану допомогу голові міста Покровська Требушкіну Руслану Валерійовичу, начальнику відділу в справах сім’ї  та молоді Штурхецькій Яні, кухарям кондитерського цеху ПАТ ШУ «Покровське» за  виготовлення українського караваю, а також в.о. голови Донецького обласного осередку НОСУ Климовій Н.В., організаторам та учасникам, а також усім, хто допоміг нам взяти участь у цьому незабутньому заході! Ми отримали величезний досвід та практику, яку неодмінно втілимо в життя нашого осередку. 
"Funboree-2017" назавжди в наших серцях!
                                                                                  Скаут- лідери Донецького обласного осередку НОСУ Зимін Олексій та Сушко Юлія

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама