USD: 27.18   EUR: 31.98   RUB: 0.47
Облачно

7°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Сотрудники отдела пробации Покровска отпраздновали День Победы

Четверг, 11 мая 2017 10:48
 9 травня 2017 року співробітники Покровського міськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації відвідали мітинг, який був присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом та закінченню Другої світової війни.
Для привітання ветеранів зі святом біля бюсту Маршала К.С. Москаленка зібралися всі небайдужі: голова міста Руслан Валерійович Требушкін, представники багатьох міських громадських організацій, депутати, представники правоохоронних органів, в.о. військового комісара Покровсько-Ясинуватського військового комісаріату, військові та жителі міста. Присутні вшанували пам’ять ветеранів війни, які не дожили до цієї річниці хвилиною мовчання. Багато теплих слів було сказано та прочитано віршів для тих, кому ми завдячуємо за визволення рідного краю. Наприкінці заходу присутні урочисто поклали квіти до пам’ятника Маршала Москаленка.
 На святі було багато присутніх, однак не можна не зазначити, що привітати ветеранів прийшло багато дітей та молоді, які зберігають в своїх серцях гордість, повагу та патріотизм, а це ще раз доводить, що наші ветерани воювали не дарма та майбутнє в надійних руках.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама