USD: 28.78   EUR: 35.21   RUB: 0.51
Rain And Snow

0°C

Покровск

Rain And Snow

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У Покровську відбувся круглий стіл «Маніпулювання історичним минулим та його наслідки»

Понедельник, 01 мая 2017 13:04

28 квітня в приміщенні бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка відбувся круглий стіл на тему: «Маніпулювання історичним минулим та його наслідки». Круглий стіл був організований та проведений Покровською Лігою ділових та професійних жінок в рамках проекту «Психологічні зерна миру: реабілітація після травми та громадянський активізм в Україні», який фінансується ЄС через Інструмент зі сприяння стабільності і миру (ІССМ) та проекту «Від конфліктного минулого до мирного сьогодення», що фінансується Європейським Союзом через International Alert.
Актуальність проведення подібних заходів у громаді пояснюється полікультурністю та неоднозначним історичним минулим, які стали одними з головних чинників, що посилили соціальне напруження на Донбасі. На жаль, особливості менталітету та культури мешканців Донбасу було використано для підвищення соціальної напруженості у приймаючих громадах. Ситуація погіршилася з-за політичних спекуляцій, культивації фейків та існуючих стереотипів, у тому числі і стосовно історичного минулого нашого краю. 
Під час проведення круглого столу була здійснена спроба започаткування миротворчої діалогової платформи для участі експертного середовища в історичному дискурсі щодо «білих плям» нашого регіону з метою розвінчання та спростування існуючих міфів та стереотипів.
У програмі круглого столу під час панельних дискусій було запропоновано обмін поглядами про дату започаткування населеного пункту Покровськ, а також обговорення різних версій стосовно історичних подій, описаних у літературній пам’ятці «Слово о полку Ігоревім» та інших літописних джерелах.
В обговоренні проблем неоднозначного минулого взяли участь експерти, історики, краєзнавці, вчені, наукові співробітники, літератори, викладачі, інші компетентні та зацікавлені гості з різними, у тому числі полярними, поглядами на історичне минуле нашого краю. Під час круглого столу було озвучено потреби експертного середовища знайти розумний компроміс по ключовим конфліктогенним питанням та сприяти збільшенню довіри та розуміння між групами з різними політичними поглядами та досвідом участі у конфлікті.
У перерві між панельними дискусіями під час кава-паузи та неформального спілкування під час бізнес-ланчу учасники круглого столу отримали чудову нагоду продовжити започаткований на круглому столі історичний дискурс.
Захід проводився за фінансової підтримки Європейського Союзу через International Alert

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама