USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

В ДонНТУ Покровська презентували програму СБУ «На тебе чекають вдома»

Пятница, 28 апреля 2017 10:11

Двадцять п’ятого квітня в Донецькому національному технічному університеті пройшла зустріч студентів і співробітників, які належать до категорії тимчасово переміщених осіб, із представниками Служби безпеки України. Про це повідомляється на офіційному сайті вуза.
Мета заходу – презентація програми СБУ «На тебе чекають вдома» та донесення інформації про неї до широкої громадськості.
Розпочавши зустріч з аналізу ситуації, що склалася на Донбасі та в Україні сьогодні, далі мова перейшла до обговорення корупції як проблеми в цілому, розгляду причин її існування та процвітання в нашій країні, а також наслідків, що проявляються в повсякденному житті.
Після цього гості зі Служби безпеки безпосередньо розповіли про сутність програми «На тебе чекають вдома», озвучили умови участі в ній та пояснили процедуру (етапи) її реалізації.
Тож, «На тебе чекають вдома» – це програма Служби безпеки України, яка здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях (НЗФ) т.зв. «ДНР/ЛНР».
За інформацією з офіційного сайту СБУ, програма поширюється на осіб, які добровільно відмовилися від участі в діяльності НЗФ, не брали участі у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях, нападах на підприємства, установи, організації та інших тяжких злочинах; щиро готові сприяти в розкритті злочинів, вчинених у зв’язку зі створенням або діяльністю таких формувань, та припиненні їх діяльності.
Щоб стати учасником програми, необхідно звернутись до співробітників СБ України безпосередньо або через родичів, знайомих за допомогою одного із доступних засобів зв’язку.
У ході зустрічі дуже активно звучав заклик до присутніх надати широкого розголосу щодо почутої інформації серед своїх родичів і знайомих, аби люди знали про існування програми та могли нею скористатися.
Фінальною частиною заходу став блок «питання-відповідь», в ході якого співробітники ДонНТУ цікавилися конкретними аспектами функціонування та діяльності СБУ, а також задавали чимало запитань, так чи інакше пов’язаних з проведенням військових дій на Донбасі.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама