USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Жебривский проверил, как идет ремонт в амбулатории в Покровском районе

Вторник, 25 апреля 2017 09:04

Губернатор Донецкой области Павел Жебривский проверил ход ремонтных работ в амбулатории в поселке Гродовка Покровского района. Об этом глава ДонОГА написал на своей странице в соцсети.
«Виділили кошти на капітальний ремонт селищної лікарської амбулаторії. Добре, що заїхав подивитись, як йдуть роботи. Будівля має проблему із фундаментом. Будівельники укріплюють і стягують стіни. Але експертизи самого фундаменту ніхто не зробив! Заміни водопостачання у проекті нема. І т.д. і т.п. Таке враження, що проектанти в очі не бачили самого об’єкту», - написал Павел Иванович.
Губернатор сообщил, что дал поручение заказать экспертизу фундамента и доработать проект комплексной, полной, модернизации амбулатории, включая благоустройство территории.
«Пояснюю керівникам громад, які потім будуть експлуатувати ці інфраструктурні об’єкти: зараз маємо усі ці амбулаторії, школи, лікарні, ЦНАПи, зробити максимально якісно. Щоб люди дивились на них, як на зразок і для наступних проектів, і для своїх приватних помешкань», - подчеркнул он.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама