USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Акція «Випускник»: Покровських студентiв навчать як скласти відео резюме та влаштуватися на роботу за допомогою он-лайн співбесіди

Пятница, 21 апреля 2017 18:26

З метою інформування представників закладів освіти та студентів стосовно створення «Кадрового резерву» та його можливостей, підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, упередження безробіття державною службою зайнятості, 19 квітня 2017 року в Індустріальному інституті Донецького національного технічного університету була проведена акція «Випускник», яку прослухали більш ніж50 учнів.

zxgbhjhgfdghjklj2017

Одним із основних елементів реалізації проекту «Кадровий резерв» є створення бази самопрезентацій молоді у вигляді відеорезюме для випускників навчальних закладів.

«Не чекаючи відповідних законодавчих змін, служба зайнятості вже реформується і покращує свої сервіси. Зокрема, Служба освоює нові сучасні технології – відео резюме, відео презентація вакансії, он-лайн співбесіда, «оцифроване» резюме», - розпочала провідний спеціаліст з питань профорієнтації населення відділу активної підтримки безробітних Анна Неділько.

Під час заходу учням Індустріального інституту Донецького національного технічного Університету було надано інформацію про переваги відео-резюме, як зробити його якісним, креативним та цікавим. Присутні із задоволенням переглянули презентаційні матеріали щодо переваг відео резюме, його складання та приклади відео роликів.

В кінці заходу Анна Неділько запросила випускників відвідати Покровський міський центр зайнятості та запропонувала допомогу для створення відеорезюме.

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області                                                                                                                    М.І.Толмачов

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама