USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Спортивне життя Покровського району

Среда, 19 апреля 2017 14:05

В цьому році проводяться VII спортивні ігри ветеранів спорту України та XII спортивні ігри ветеранів Донецької області. У спортивних змаганнях беруть участь і ветерани спорту Покровського району.

24 березня у м. Маріуполі відбулися змагання з гирьового спорту. Наш район представляв мешканець с. Миколаївка Іван Бутрій, який у своїй ваговій категорії (понад 90 кг) не залишив жодного шансу на перемогу своїм суперникам. У вправі «ривок гирі вагою 24 кг впродовж 5 хв» наш земляк підняв гирю 97 разів. Іван отримав 1 місце, золоту медаль переможця, диплом та місце у складі збірної команди області для участі у VII спортивних іграх України.

image_1.jpg

Всеукраїнські ігри відбулися у Хмельницькому 7-8 квітня цього року. У програмі змагань було дві вправи – поштовх та ривок гирі вагою 24 кг впродовж 10 хв. Іван Бутрій виступав у віковій категорії 50-59 років, у ваговій категорії – 85-95 кг. З результатом 142 очка він посів 1 місце в Україні, поповнивши багату скарбницю своїх нагород. До речі, Іван Михайлович 3-разовий чемпіон світу, та вже 4-разовий чемпіон України серед ветеранів спорту у своїй ваговій категорії. Щиро вітаємо та бажаємо нових перемог.

image_2.jpg

7-9 квітня у м. Ужгород відбувся весняний командний Чемпіонат України з велокросу: гонка в гору та естафета. У складі команди Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Сергія Бубки в чемпіонаті брав участь наш одноклубник, мирноградець Генадій Моісєєв. Несприятливі погодні умови – сніг з дощем, не завадили проведенню цих змагань. Гонка відбувалася на гірській дорозі до вершини гори Анталовецька Поляна, що є початковою вершиною вулканічного масиву Синяк. По цій дорозі їздять лише могутні лісовози, бо вона вимощена величезним гірським камінням. Це потребувало додаткової уваги та неабиякої майстерності велосипедиста. Навкруги стрункі смереки, попід горою – стрімка гірська річка… Та ніколи було Генадієві милуватися довколишнім краєвидом - треба найшвидше здолати 3 500 м серпантину. І він це зробив! Отримав бронзову медаль та диплом за 3 місце. Ще одну «бронзу» Генадій отримав наступного дня за 3 місце у командній естафетній гонці.

Маємо дуже щільний календар спортивних змагань. Вже 13-15 квітня в м. Лиман відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з шосейної гонки: індивідуальна гонка на час та гонка критеріум. Взяли участь у цих змаганнях і ветерани велосипедного спорту нашого району Микола Конівець та Ігор Дячков. Микола був першим, Ігор – третім. Вони тепер кандидати до збірної області для участі у змаганнях ветеранів VII спортивних ігор України, що відбудуться 9-11 червня у Білій Церкві.

В гонці змагалися юні спортсмени Донецької, Київської та Харківської областей. Серед молоді кращим був Генадій Моісєєв - 1 місце в індивідуальній гонці та та гонці критеріум. Він має звання абсолютного чемпіону Донецької області. Генадій другий рік навчається і тренується в ДВУОР імені Сергія Бубки. В успіху Генадія та команди училища є велика заслуга та наполеглива творча праця тренера вищої категорії Людмили Григорівни Сауткіної, нашої землячки, яка починала свою спортивну кар'єру в Лисівській ЗОШ.

Минулої неділі сталася ще одна приємна новина – голову Покровської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України Васильєва Сергія Володимировича нагороджено Почесною грамотою Президії обласної ради ВФСТ «Колос» АПК України за успіхи спортсменів району у спортивних змаганнях різних рівнів, активну спортивно-масову , значний особистий внесок у розвиток фізкультури та спорту в сільській місцевості та зайняте 1 місце серед спортивних товариств «Колос» Донецької області. Отримуючи грамоту, Сергій Володимирович наголосив, що це не тільки його особистий внесок в розвиток спорту в районі, а й наполеглива спільна праця спортивного активу району, ентузіастів, небайдужих до проблем спорту спонсорів, які надають допомогу при проведенні спортивних заходів.

Наступні найближчі змагання відбудуться 19 квітня у сел. Новоекономічне – районна спартакіада серед депутатів всіх рівнів, держслужбовців, голів сільських та селищних рад.

Рада районної ВФСТ «Колос» АПК України та Рада велоклубу «Темп» запрошують всіх прихильників велоспорту відкрити весняний сезон змаганням з велокросу 30 квітня об 11 годині на трасі мотодрому с. Балаган. Слідкуйте за нашими здобудками та перемогами. Далі буде.

 

Микола Санін

заст. Голови Покровської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України, заст. Голови Ради велоклубу «Темп», м/с з велоспорту.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама