USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Віртуальну подорож «Із Заходу на Схід» провели у Покровському історичному музеї

Вторник, 18 апреля 2017 16:53

18 квітня у Міжнародний день охорони пам'яток та історичних місць в Україні щорічно відзначається День пам'ятників історії та культури. Це свято було встановлено Указом Президента України «Про День пам’ятників історії та культури» у 1999 році. На підтримку ініціативи вчених, архітекторів, реставраторів, працівників державних органів охорони пам’ятників історії та культури.

У цей день до КЗ «Покровський історичний музей» завітали учні 6-Б класу ЗОШ №3, де для них було проведено віртуальну подорож культурними пам’ятками України «Із Заходу на Схід». Під час заходу учні мали змогу дізнатися цікаві речі про пам’ятники історії та культури, яких в Україні встановлено велику кількість. Так у Києві на березі річки Дніпро розмістився Найвищий пам’ятник України та один з найвищих пам’ятників у світі Батьківщина-мати, висота якого досягає 102 метри. Є в нашій державі й маленькі пам’ятники, висота яких близько 20 см – це міні-скульптури в Ужгороді. Жодна екскурсія містом не проходить повз маленькі статуї. Багато пам’ятників встановлено на честь видатного українського поета та діяча Т.Г.Шевченко.

Наприкінці зустрічі дітям було запропоновано відчути себе у ролі маленьких архітекторів. Поділившись на команди, вони створили та представили ескізи власних пам’ятників, котрі на їх думку необхідно встановити у місті. Учні запропонували створити пам’ятник домашнім тваринам – як символ любові до них; кущ калини – як символ любові до рідної батьківщини; кулю на хвилі – як символ миру та добра.

Заступник директора з науково-дослідної роботи

Костюченко Т.К.

 

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама