USD: 27.42   EUR: 32.47   RUB: 0.47
Свежо

6°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Підоблікові Покровського МРВ з питань пробації відвідали майстер-клас з декорування пасхальних писанок

Суббота, 15 апреля 2017 08:40

13 квітня 2017 року на базі Покровського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді відбувся майстер-клас з декорування пасхальних писанок присвячений святу Великодня, на якому неповнолітні підоблікові Покровського МРВ уповноваженого органу з питань пробації змогли придбати нові уміння.

Перед початком майстер-класу співробітники Центру розповіли присутнім історію виникнення писанок та про таїнства Великого свята – Пасхи. Після чого всі присутні поринули у цікавий світ декоративно-прикладного мистецтва: діти залюбки обмотували дерев’яні яйця нитками, стрічками, декорували бісером та намистинками. Кожен зміг проявити свою фантазію, вміння та індивідуальність. Наприкінці заходу всі учасники поласували смачною паскою.

В черговий раз співробітники Покровського міськрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за підтримки Покровського міського ЦСССДМ, допомогли засудженим дітям зануритись в атмосферу свята і народних традицій.

Олена Здебська,

фахівець Покровського міськрайонного відділу

уповноваженого органу з питань пробації

Південно-Східного міжрегіонального управління

з питань виконання кримінальних покарань

та пробації Міністерства юстиції

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама