USD: 28.85   EUR: 35.35   RUB: 0.51
Облачно

-6°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 782

У Родинському відбувся зональний етап обласних змагань «Олімпійське лелеченя»

Пятница, 14 апреля 2017 12:31

Сьомий рік поспіль, за ініціативи Національного олімпійського комітету України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України проводиться Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя», який проходить з початку навчального року серед учнів 5 - 6 класів загальноосвітніх шкіл.Проведення цього заходу сприяє вихованню дітей у дусі олімпійських цінностей та впровадження в суспільстві здорового способу життя, що в свою чергу, забезпечує поліпшення здоров'я нації, її фізичний розвиток і духовне збагачення.

13 квітня ФОК м.Родинське гостинно прийняло зональний етап обласних змагань, у якому взяли участь команди-переможці міських та районних етапів з 8 міст та районів Донецької області – м.Покровськ, Селидове, Авдіївка, Мар`їнський р-н, Мирноград, Великоновосілківський р-н, Красноармійський р-н, Новогродівка. Гості заходу – член виконкому відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Поліщук, директор міського центру «Спорт для всіх» Віталій Щербинка та директор ДЮСШ м.Покровськ Ігор Юркін побажали всім учасникам наснаги та перемоги. Найспритнішими у естафетахвиявилась команда з Селидового, у рухливійгрі – Великоновосілківський р-н. Найцікавішепрезентувати свою команду вдалося Покровському НВК №1.

За підсумками всіх випробувань перемогу виборола команда Великоновосілківського р-ну, друге місце у команди м. Селидове, на третій позиції опинилась команда Покровського НВК №1 . Призери та переможці змагань отримали грамоти та подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Напереможцівчекає фінал обласних змагань «Олімпійськоголелеченя», який відбудеться 11 травня на ФОК м.Родинське. Бажаємо перемоги!

В.Поліщук

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама