rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

У Покровську відбулася колегія комітету по фізичній культурі та спорту міської ради

Вторник, 04 апреля 2017 18:03

4 квітня у великому залі засідань міської ради відбулася колегія комітету по фізичній культурі та спорту. На засіданні був розглянутий ряд питань. Перше та найприємніше питання стосувалось підсумків рейтингу керівників сфери фізичної культури та спорту за 2016 рік у Донецькій області. 30 березня 2016 року у Краматорську відбулося підсумкове засідання колегії управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та семінар-нарада керівників органів управління фізичною культурою та спортом міськвиконкомів та райдержадміністрацій. На заході були розглянуті ряд питань щодо розвитку спорту та фізичної культури. Приємною подією стало оголошення результатів роботи керівників та спортивної роботи у 2016 році. Вже четвертий рік поспіль за зайняте І місце у зведеному рейтингу показників для проведення рейтингової оцінки керівників органів управління фізичною культурою та спортом міськвиконкомів та райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій за 2016 рік голова комітету по фізичній культурі та спорту Покровської міської ради Віктор Поліщук був нагороджений грамотою та кубком облспортуправління. За зайняте ІІІ місце у зведеному рейтингу з видів спорту за 2016 рік у розрізі міст та районів Донецької області місто Покровськ нагороджено грамотою та кубком.

Ми вдячні нашим спортсменам та їх тренерам за блискучу роботу, бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Одним з важливих питань було визначення кандидата-делегата від м.Покровськ для участі у позачерговій Асамблеї Національного олімпійського комітету. Друге питання стосувалось звітно-виборчої Асамблеї НОК України, яка відбудеться 12 квітня 2017 року у м.Краматорськ. Одностайним рішенням присутніх кандидатом визначено голову спорткомітету Віктора Поліщука.

Директор центру «Спорт для всіх» виступив з закликом приєднатися до участі у Всеукраїнському місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота». Пропонуємо всім жителям міста облаштувати та відремонтувати спортивні майданчики за місцем проживання. Нагадаємо, що вже не перший рік місто Покровськ займає перше місце за результатами місячника.

Комітет по ФК та спорту

Галерея изображений

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама