USD: 27.27   EUR: 32.01   RUB: 0.47
Облачно

3°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Акцію «Випускник» провели у педагогічному училищі Покровська

Понедельник, 03 апреля 2017 13:08

Не чекаючи відповідних законодавчих змін, служба зайнятості вже реформується і покращує свої сервіси. Зокрема, Служба освоює нові сучасні технології – відео резюме, відео презентація вакансії, он-лайн співбесіда, «оцифроване» резюме.

31 березня 2017 року у Красноармійському педагогічному училищі була проведена акція «Випускник», яку прослухали близько 40 учнів.

Мета заходу – інформування представників закладів освіти та студентів стосовно створення «Кадрового резерву» та його можливостей, підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, упередження безробіття державною службою зайнятості.

Одним із основних елементів реалізації проекту «Кадровий резерв» є створення бази самопрезентацій молоді у вигляді відео резюме для випускників навчальних закладів.

«В умовах високої конкуренції, під час пошуку роботи потрібно використовувати усі методи сучасних технологій, один із яких і є відеорезюме», - розпочала провідний спеціаліст з питань зайнятості населення відділу активної підтримки безробітних Левченко Т.І.

Учням Красноармійського педагогічного училища було надано інформацію про основні функції і послуги центру зайнятості. Випускники із зацікавленістю слухали інформацію про переваги відео-резюме, як зробити його якісним, креативним та цікавим. В ході заходу присутні із задоволенням переглянули презентаційні матеріали щодо переваг відео резюме, його складання та приклади відеороликів.

В кінці заходу Тетяна Левченко запросила випускників відвідати Покровський міський центр зайнятості та запропонувала допомогу для створення відеорезюме.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама