USD: 27.18   EUR: 31.98   RUB: 0.47
Облачно

7°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

У Покровському МЦЗ провели День відкритих дверей для учнів дев’ятих класів ЗОШ №6

Суббота, 01 апреля 2017 10:21

З метою допомоги у самовизначенні, наданні інформації про стан ринку праці та конкурентоспроможності професій, 30 березня 2017 року в Покровському міському центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для 14 учнів дев’ятих класів Загальноосвітньої школи №6 м. Покровська.

Під час заходу учні були ознайомлені з особливостями роботи центру зайнятості та актуальними професіями сьогодення. У відділі активної підтримки безробітних школярі мали змогу ознайомитись з різноманітними професіями, учбовими закладами та інформацією, де їх можна здобути.

«До вибору професії необхідно віднестись дуже відповідально, адже саме зараз ви обираєте свій майбутній фах, за яким згодом, ви будете шукати роботу.», - розпочала провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Насєкіна К.О.

Оксана Янтус, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних, запропонувала пройти школярам декілька тестових завдань, за якими школярі визначали рівень своєї мотивації до навчання, особисті якості та схильності до певних професій та сфер діяльності. Під час заходу школярі із зацікавленістю слухали надану інформацію та постійно проявляли активність. В кінці заходу учні ознайомились з атласом нових професій та переглянули інформаційне відео, де надано рекомендації як правильно обрати майбутню професію.

Працівники центру зайнятості побажали школярам обрати правильний шлях у доросле життя. 

DSC_0625.JPG

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама