USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Rain And Snow

2°C

Покровск

Rain And Snow

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

У центрі зайнятості Покровська розповіли, як влаштуватися у поліцію

Пятница, 31 марта 2017 08:03

30 березня 2017 року в Покровському міському центрі зайнятості було організовано презентацію Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області за участі виконуючої обов’язки  начальника відділу кадрів Кочергіної О.А.
 З метою співпраці з територіальними органами Національної поліції України щодо організації добору кандидатів на службу у поліцію серед осіб, які перебувають на обліку в Покровському центрі зайнятості, було запрошено 7 безробітних.
 «Головна мета служби зайнятості - щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.», - розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Толмачов М.І.
Під час заходу було надано інформацію про можливість проходження навчання у
Маріупольському училищі професійної підготовки працівників міліції УМВС України в Донецькій області осіб, які не мають освіти. Для  осіб, які мають певну фахову кваліфікацію, на конкурсній основі було запропоновано випробувати власні сили. Вся інформація про наявні вакантні посади, стислий зміст посадових обов’язків, щодо вимог претендентів, та переліку документів, які необхідні для проходження тестування можна знайти на офіційному веб-порталі Національної поліції в донецькій області. Представник по роботі з персоналом Національної поліції України наголосила, що відбір претендентів проходить у три етапи. Перший етап – це тестування, під час якого виявляють особисті якості та схильності. Другий етап орієнтований на перевірку рівня фізичної підготовки. Тільки за умови проходження перших двох етапів  особа допускається до третього етапу – співбесіди.
По завершенню, присутні  отримали вичерпні відповіді на поставлені питання, а представник Покровського відділу поліції наголосила, що всі працюючі працівники Національної поліції матимуть достойну оплату праці.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама