USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

У Покровському центрі зайнятості розповіли про програми підтримки роботодавців

Четверг, 30 марта 2017 08:01

29 березня у Покровському міському центрі зайнятості відбулось засідання Круглий стіл за участі представників таких підприємств як: ТОВ «Східвуглесервіс», ТОВ «Інноваційний расвіт», ОСББ «Шахтарський 3».
«Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно», - розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Воробйова Н.А.
З метою плідної співпраці з державною службою зайнятості, було проінформовано про наявні програми підтримки роботодавців. Одна з них – це компенсація сплати єдиного внеску за створення нових робочих місць для працевлаштування окремих категорій населення або якщо здійснюють свою економічну діяльність у пріоритетних видах, за умови якщо роботодавець не має заборгованості із сплати єдиного внеску та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Також, при працевлаштуванні людей з числа внутрішньо переміщених осіб, за направленням центру зайнятості, роботодавці можуть отримати компенсацію не тільки ЄСВ, але й витрат на оплату праці за окремих умов.
В кінці заходу представники підприємств отримали вичерпні відповіді на всі питання, які виникли під час заходу, та отримали видатковий матеріал для співпраці з центром зайнятості.
Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама