USD: 27.42   EUR: 32.47   RUB: 0.47
Вероятность дождя

7°C

Покровск

Вероятность дождя

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Як пройшов День відкритих дверей у ДонНТУ Покровська?

Среда, 29 марта 2017 12:26

День відкритих дверей – унікальна практика сучасності. Майбутнім абітурієнтам дають можливість познайомитися з вищим навчальним закладом і визначитися, чи хоче він саме тут отримувати подальшу освіту.
Так, 25 березня Донецький національний технічний університет знову зібрав у своїх стінах випускників шкіл та їхніх батьків. Про це повідомляється на офіційному сайті навчального закладу.
Почався цей насичений день проведенням другого туру олімпіади. Після, поки перевірялися роботи, абітурієнти мали можливість поспілкуватися зі співробітниками університету та задати всі свої запитання.
У великій аудиторії 2.204, що зібрала всіх учасників заходу, студент факультету КІТАЕР Артем Гвоздьов розповів про студентське життя у позанавчальний час, а заступник голови приймальної комісії Ганна Сергіївна Марина розповіла про правила вступу до ДонНТУ. Також Дар’я Олександрівна Жуковська, викладач ФКІТАЕР, провела невеличкий тест на профорієнтацію для абітурієнтів.
До того ж, були підведені підсумки олімпіади, після чого кожен факультет докладно розповів про свої спеціальності, але вже в окремих аудиторіях.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама