USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

-2°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

В історичному музеї Покровська відбулася зустріч з волонтерами

Четверг, 23 марта 2017 09:12

22 березня 2017 року в КЗ «Покровський історичний музей» відбулася перша урочиста зустрічіз волонтерами - студентами Красноармійського педагогічного училища, про активну життєву позицію яких і всього навчального закладу в цілому загальновідомо.  Під час заходу директор музею акцентувала увагу на те, що волонтерство - це спосіб здобуття  нового досвіду, отримання нових знань, а також інструмент суспільних перетворень та змін. Далі заступник директора з наукової роботи  Костюченко Т.К.  ознайомила присутніх з положенням про волонтерів КЗ «Покровський історичний музей».
DSCN3260_801x601.jpgСпівробітники музею також звернули увагу студентів, що саме зараз триває конкурс на створення емблеми закладу та запросили активно долучитися до нього і спробувати  поміркувати про те, як може виглядати емблема музею - сучасного культурного закладу, головною метою якого є збереження історичної та культурної пам’яті.
DSCN3265_801x601.jpgПродовжився захід більш детальним ознайомленням з пошуковою акцією «Віднайди своє коріння», метою якої є виявлення інформації про мешканців міста та району, які в період правління тоталітарного режиму були репресовані; привернення уваги мешканців міста та району до історії; залучення молоді до культурного життя. До неї  й було запропонованодолучитися волонтерам.
Волонтери дізналися, що пошукова робота буде відбуватися в трьох напрямках:
- виявлення інформації про людей, які були репресовані тоталітарним   режимом;
- виявлення інформації про людей, які були свідками голодомору 1932 – 1933рр.;
- виявлення інформації про людей, котрі були свідками виникнення та розвитку міста Покровськ.
Підсумком даної пошукової акції станеконференція «Віднайди своє коріння». На першому етапі акції на волонтерів, як на активних учасників даного проекту покладається почесне завдання -  розповсюдження по школах міста оголошень та інформаційних листків серед класних  керівників та учнів 6-11 класів.
Після цього Ангеліна Вікторівна запропонувала розпочати спільну плідну співпрацю з створення плакату «Історична пам'ять у тренді» та продовжити спілкування із чаєм та печивом.Під час заходу було можна й ознайомитися з пізнавальними локаціями «Пізнай свій край: Донецькій області 85 років», «Мандруємо Україною».
І наостанок заходу директор музею вручила посвідчення волонтерам, щиро подякувала студентам, всьому педколективу Красноармійського педагогічного училища і особисто Кабановій Дар’ї Андріївні за активну громадську позицію та виказала сподівання, що подальша співпраця музею із молоддю буде плідною та цікавою.
«Звичайно, історія, музей – речі досить серйозні, такі, що вимагають глибокого розуміння, особливого ставлення. Але ми прагнемо з Вашою допомогою сформувати нову українську ідентичність, представлення української історії на сучасний європейський манер. В нас багато думок, ідей. Сподіваємося, що наша скарбничка ідей поповниться вашими думками і виллєтьсяв сумісну плідну співпрацю. Чекаємо на Вас у будь-який час в нашому закладі, тепер ви – невід’ємна частинка великої сім’ї Покровського історичного музею!» - такими словами проводжали волонтерів співробітники музею.

Заступник  директора з наукової роботи
 КЗ «Покровський історичний музей»
Костюченко Т.К.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама