USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Свежо

0°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Покровський МЦЗ провів аукціон претендентів за спеціальностями «Маляр», «Штукатур»

Вторник, 14 марта 2017 16:36

Покровським міським центром зайнятості Донецької області 14 березня 2017 року, на замовлення роботодавця ФОП «Іванова М.В.», було організовано та проведено аукціон претендентів за будівельними спеціальностями «Маляр», «Штукатур». Це був шостий такий захід в цьому році, спрямований на більш якісний підбір роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством. Цільовою аудиторією в цьому заході стали 6 безробітних, які відповідають вимогам роботодавця.
«Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу з гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни» - розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Донецької області Наталія Воробйова.
Роботодавець зацікавлений у пошуку добросовісних та універсальних робітників. Під час заходу, безробітні були ознайомлені з основними вимогами до претендентів, характером та умовами праці, рівнем заробітної плати.
Шукачі роботи, які зацікавились пропозиціями працевлаштування мали змогу пройти попередню співбесіду.
Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама