USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

-2°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Покровський МЦЗ провів аукціон претендентів на вакансію «Бухгалтер»

Понедельник, 13 марта 2017 14:02

Покровським міським центром зайнятості Донецької області 10 березня 2017 року, за ініціативи роботодавця «Красноармійська районна державна лікарня ветеринарної медицини», було організовано та проведено аукціон претендентів на вакансію «Бухгалтер». Це п’ятий такий захід в цьому році, спрямований на більш якісний підбір роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством. Цільовою аудиторією в цьому заході стали 9 безробітних, які відповідають вимогам роботодавця.
«Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спетр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно»- розпочала захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Покровського міського центру зайнятості Донецької області Ганна Кононенко.
Головний бухгалтер Красноармійської районної державної лікарні ветеринарної медицини Ірина Бєлоусова ознайомила безробітних з основними вимогами до претендентів, характером та умовами праці, рівнем заробітної плати. Підприємство пропонує своїм потенційним робітникам офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом.
Троє осіб з числа шукачів роботи зацікавились пропозиціями працевлаштування та мали змогу пройти попередню співбесіду.
Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу, та тих, хто винаймає робітників.

DSC_0404.JPG

Директор Покровського
міського центру зайнятості
Донецької області М.І.Толмачов

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама