USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-1°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 782

В Покровському МЦЗ пройшов брифінг директора щодо результатів роботи за 2017 рік

Четверг, 02 марта 2017 08:01

1 березня в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбувся брифінг директора щодо результатів роботи за січень-лютий 2017 року. В заході прийняли участь представники ЗМІ.
Директор установи Микола Толмачов, спільно з начальниками відділів розповіли про роботу служби і відповіли на запитання журналістів. Під час заходу йшлося про ситуацію на ринку праці міста та району і перспективи його розвитку, а також про основні шляхи підвищення ефективності надання соціальних послуг населенню та впровадження нових стимулів для роботодавців створювати нові робочі місця.
Станом на сьогоднішній день, кількість зареєстрованих в ЦЗ безробітних становить 373 особи. Перебувало на обліку за цей період 584 особи. З них вже працевлаштована 171 особа .
Значна увага приділяється працевлаштуванню вимушено переміщених осіб та учасників АТО. Статус безробітного з початку 2017 року отримали 20 переселенців, з яких працевлаштовано 15 осіб. Чотири особи пройшли професійне навчання, 1 особа взяла участь у громадських та роботах тимчасового характеру.
З початку 2017 року до Покровського МЦЗ Донецької області за сприянням у працевлаштуванні звернулися 4 демобілізованих військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції. Їм був наданий повний спектр послуг відповідно до чинного законодавства. Всього на обліку перебуває 11 осіб.
Покровський МЦЗ Донецької області продовжує співробітництво з Покровсько-Селидівським об’єднаним міським військовим комісаріатом з метою інформування безробітних громадян щодо служби за контрактом в Збройних Силах України.
Окрім цього, за словами директора, за сприянням державної служби зайнятості є можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності. Також Покровський МЦЗ Донецької області пропонує послуги і по навчанню, перенавчанню та підвищенню кваліфікації у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, які знаходяться в містах Краматорську, Одесі, Харкові, Ровно . На сьогоднішній день самими затребуваними професіями є продавці продовольчих та непродовольчих товарів, бухгалтери, трактористи, фрезерувальники, водії автокранів.
« Ми покращуємо свої сервіси і переходимо на абсолютно нові принципи роботи. Це стосується як обслуговування клієнтів, так і внутрішньої організації праці. Зокрема, всі закупівлі в центрах зайнятості (як товарів, так і послуг) відбуваються відкрито – через систему «Прозоро». – зауважив Микола Толмачов.
Микола Іванович нагадав про проведення щосереди о 10:00 ІКЗ «Під одним дахом» для соціально уразливих категорій населення за участю представників соціальних служб та організацій, на якому громадяни можуть отримати всю необхідну їм консультаційну допомогу.


Директор Покровського
міського центру зайнятості
Донецької області М.І.Толмачов

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама