USD: 28.66   EUR: 35.05   RUB: 0.51
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Покровський МЦЗ: об’єднуємо зусилля з метою вирішення проблем зайнятості жителів села

Суббота, 25 февраля 2017 08:07

Покровським міським центром зайнятості Донецької області налагоджена тісна співпраця з головами сільських (селищних) рад. Так, 24 лютого 2017 року Покровський міський центр зайнятості Донецької області на чолі з директором Миколою Толмачовим згідно плану – графіку відвідали Сонцевську сільську раду з метою зустрічі з безробітними, роботодавцями та керівництвом, в якому прийняли участь близько 20 осіб. З початку цього року Покровським МЦЗ розпочата активна робота в цьому напрямку, в поточному році це перший такий захід. Заплановані щомісячні зустрічі з мешканцями районних сіл та селищ з метою інформування населення про напрямки роботи державної служби зайнятості, стан регіонального ринку праці, права та можливості громадян.

Захід відбувся за участю сільського голови Павла Кудінова, головного бухгалтера Сонцевської сільської ради Ірини Пузікової, представників ФГ «СонцедарАгро», ПрАТ «Агро-ресурс» виробнича дільниця «Красне», Музею С.С. Прокоф’єва та громадян, які шукають або бажають змінити професію.

Директор Покровського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов ознайомив присутніх з тенденціями, що склалися на ринку праці району та наголосив на питанні соціального захисту вразливих верст населення. «Покровський МЦЗ Донецької області намагається використовувати всі можливості соціального партнерства з представниками селищних рад, в тому числі і з Михайлівською, щодо вирішення питань зайнятості на селі. З метою вирішення проблем зайнятості жителів села необхідно об’єднати зусилля всіх структур», - розпочав захід Микола Толмачов, запрошуючи до конструктивного діалогу всіх присутніх. На окремих питаннях щодо виконання угод між центром зайнятості та сільськими радами за 2016 рік та перспективами співпраці на 2017 рік зупинилася начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ганна Кононенко. Зокрема, було обговорено питання організації громадських робіт.

Найбільш значимі питання, які вирішувалися під час проведення заходу - надання статусу безробітного членам особистого селянського господарства, види матеріального забезпечення на період безробіття, порядок видачі ваучерів для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років. У рамках  заходу відбулася презентація соціальних послуг. Учасники отримали корисну інформацію про діяльність служби зайнятості, можливості сприяння безробітним громадянам у працевлаштуванні, у тому числі шляхом професійної підготовки, участі у громадських і тимчасових роботах. На численні запитання присутніх, у тому числі з приводу працевлаштування учасників АТО, Микола Іванович зазначив: «Демобілізовані учасники АТО є пільговою категорією громадян, які можуть одержати статус безробітного, допомогу по безробіттю, сприяння у працевлаштуванні, направлення на навчання незалежно від реєстрації місця проживання».

Захід пройшов в цікавій та конструктивній атмосфері, що без сумніву принесе велику користь для усіх учасників зустрічі.

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама