USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Профорієнтаційні уроки провів МЦЗ для випускників Покровська та району

Пятница, 24 февраля 2017 17:06

Покровський міський центр зайнятості Донецької області провів Профорієнтаційний урок «Основи вибору майбутньої професії» для випускників шкіл ЗОШ №5, ЗОШ №2 та ЗОШ №15 міста Покровська та Сонцівського НВК Покровського району.

Фахівець центру зайнятості Тетяна Левченко розповіла про важливість та соціальне значення заходу, ознайомила з послугами, що надаються службою зайнятості; надала інформацію про стан ринку праці та перспективи його розвитку, потребу підприємств у кваліфікованих кадрах, можливості подальшої самореалізації.

Учні ознайомились з правилами вибору професії, формулою «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». Випускники ознайомились із «Барометром професій», фахівці центру зайнятості запропонували охочим пройти психодіагностичне тестування.

Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування. «Найсучасніший тест «Моя кар’єра» для визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді. Метою даного тесту є допомога, краще зрозуміти себе та вибрати напрямок освіти і майбутню професійну діяльність»,- розповіла фахівець центру зайнятості Крістіна Насєкіна.

Учні одержали відповіді на свої запитання, ознайомились з професіями, які користуються попитом на ринку праці.

Фахівці центру зайнятості побажали випускникам зробити правильний вибір та запросили на екскурсію до Покровського МЦЗ Донецької області.

 

Директор Покровського

міського центру зайнятості

Донецької області М.І.Толмачов

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама