USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Свежо

0°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Внимание

Проблема визуализации вашей галереи. Убедитесь, что используемая в плагине меток папка Простой галереи Pro существует и содержит правильные файлы картинок. Плагин не смог найти папку: media/k2/galleries/13662

ДО СДЮСШОР з боксу – краща спортивна школа області

Четверг, 23 февраля 2017 17:06

21 лютого в Добропільській районній адміністрації відбулася щорічна звітньо-виборча Конференція Громадської організації «Регіональна Федерації боксу Донецької області»

На засіданні були присутні Дмитро Єлісєєв – президент РФБДО, Наталія Алюшина - генеральний секретар РФБДО, Дмитро Кірносов – голова Добропільської райгосадміністрації, Дмитро Шурда - секретар федерації боксу м.Маріуполь, Олександр Шостак – президент Федерації боксу м.Селідове, Анатолій Переяслов – куратор Донецької області з боксу, Олександр Швайко – в.о. директора ДО СДЮСШОР з боксу, Андрій Музика, Ярослав Підмастерчік, Андрій Бичков – старші тренери Донецької області, тренери з боксу та представники ДЮСШ.

На конференції про успіхи боксерів у 2016 році звітували куратор Донецької області та старші тренери з боксу за віковими групами, обрані члени Президії РФБДО.

За підсумками роботи у 2016 році були нагороджені кращі тренери, судді та спортсмени (еліта, молодь, юніори, юнаки, жінки) Донецької області.

Серед кращих були обрані в номінаціях:

Спортивні школи

1 місто - ДО СДЮСШОР з боксу (м.Покровськ)

2 місто – КДЮСШ «Лідер»(м.Маріуполь)

3місто – ДЮСШ Краматорської міської ради

Тренери

1 місто - Швайко Олександр Андрійович, ДО СДЮСШОР з боксу (м.Покровськ)

2 місто – Шостак Олександр Євгенович (м.Селідове)

3місто – Підмастерчік Ярослав Миколайович (м.Маріуполь)

Судді

1місто – Костюк Володимир Іванович(м.Маріуполь)

2 місто – Шурда Дмитро Васильович, ДО СДЮСШОР з боксу (м.Маріуполь)

3 місто – Жигжжавин Сухебатор Даваацеренович, ДО СДЮСШОР з боксу (м.Покровськ)

Спортсмени

Еліта (чоловіки)

1 місто – Білостоцький Ростислав, КДСЮШ «Лідер» (м.Маріуполь)

2місто – Кравченко Ростислав, ДЮСШ м.Селідове, ДВУОР (м.Бахмут)

3 місто – Федоров Сергій, КДСЮШ «Лідер» (м.Маріуполь)

Еліта(жінки)

1 місто – Охрей Ганна, ШВСМ (м.Краматорськ)

2 місто – Девоніна Юлія, КДСЮШ «Лідер» (м.Маріуполь)

Молодь

1 місто – Рибалко Дмитро, КДСЮШ «Лідер» (м.Маріуполь)

2місто – Демяненко Артем, ДО СДЮСШОР з боксу (м.Покровськ)

3 місто – Карпачов Владислав, ДО СДЮСШОР з боксу (м.Покровськ)

молодь(дівчата)

1 місто – Зіядова Діана, ДО СДЮСШОР з боксу (м.Гірник)

2 місто – Молодих Софія, ДО СДЮСШОР з боксу (м.Покровськ)

Юніори

1 місто – Єфімович Андрій, ДСЮШ (м.Соледар)

2місто – Беліменко Олександр, ДО СДЮСШОР з боксу (м.Добропілля)

3 місто – Дорохов Владислав, ДО СДЮСШОР з боксу (м.Білозерське)

3 місто – Багдасарян Артур, ДО СДЮСШОР з боксу (м.Волоноваха)

юніори (дівчата)

1 місто – Молодих Софія, ДО СДЮСШОР з боксу (м.Гірник)

Юнаки

1 місто – Літвінов Роман, ДО СДЮСШОР з боксу (м.Покровськ)

2місто – Поляков Ілля, ДЮСШ (м.Краматорськ)

3 місто – Дорохов Владислав, ДВУОР(м.Дружківка)

Особливу увагу слід приділити тому, що місто Покровськ відзначено кращим серед міських та районних фізкультурно – спортивних організацій Донецької області за 2016 рік.

Галерея изображений

{gallery}13662{/gallery}

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама